Fizjoterapia, treningi personalne z dojazdem.
Wizyty w godzinach 6-22

Damian Rogucki

Damian Rogucki

Damian Rogucki – fizjoterapeuta, Instruktor rekreacji ruchowej, trener personalny, obecnie student II roku studiów magisterskich na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Fizjoterapeuta w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie. Specjalizuje się w rehabilitacji neurologicznej oraz ortopedycznej. Damian zajmuje się również treningiem funkcjonalnym oraz przygotowaniem motorycznym– w szczególności biegaczy. W swojej pracy z klientem kładzie duży nacisk na poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń, bierze pod uwagę dysfunkcje oraz choroby towarzyszące i na tej podstawie odpowiednio dobiera terapię. Zawsze uśmiechnięty, pogodny i pozytywnie nastawiony, zapewni usługi na najwyższym poziomie.

Kursy i szkolenia

– Udział w konferencji „Fizjoterapia dla zdrowia”,

– Udział w III Kongresie Psychologii Sportu,

– Szkolenie „Instruktor rekreacji ruchowej: instruktor siłowni i trener personalny”,

– Szkolenie „Kettlebells”,

– Kurs „Taping rehabilitacyjny. Taping stosowany w rehabilitacji i sporcie.”

– Warsztaty „Rehabilitacja w Sporcie: Punkt widzenia terapeuty sportowego.”,

– Udział w wykładzie „Nowa biomechanika: Znaczenie systemu powięziowego dla treningu fizycznego i rehabilitacji.”, Warszawa 2015r.

– II Dzień Osteopaty: Ogólnopolskie Sympozjum Naukowe, Podkowa Leśna 2015r.

– Szkolenie „Wpływ treningu oporowego na poprawę funkcjonalną osób starszych”, Warszawa 2014r. – VII Wiosna z Fizjoterapią: Cykliczne Sympozjum Studenckich Kół Naukowych, Warszawa 2013r.

Do Damiana zapraszamy na rehabilitację, masaże, treningi personalne.